Menü

OTOPARK KONTROL ÇÖZÜMLERİ

Barfas AUTO ID ile görevlinin bariyeri açması için beklediğiniz ya da kumandayı unutup otoparka giremediğiniz günler geride kaldı;

Hızlı geçiş sistemleri (HGS), RFID teknolojisi kullanılarak geçiş yapacak araçlara takılan bir etiketin okunması şeklinde tanımlanabilir. Araçların ön camlarına yerleştirilecek olan RFID etiketler(tag) ya da plakalara takılabilecek olan tanıtıcı kartlar sayesinde sistemin aracı tanıması ve panel tarafından yorumlanarak geçiş yetkisi verilip verilmeyeceği belirlenir. Kart veya etiketler araçlara entegre olduğu için kayıp ya da unutma sorunlarının önüne geçilmiş olunacaktır. Barfas Otopark Kontrol Çözümleri, RFID Hızlı Geçiş Sistemleri Türkiye ve Avrupa standartlarına uygun şekilde yerli imkanlar dahilinde tasarlanmaktadır.

Hızlı Geçiş Sistemi(HGS), kamu ve özel sektörde, konut ve sitelerde, üniversitelerde, fabrikalarda, liman işletmelerinde, kurum otoparklarında ve askeri tesislerde kullanılabilmektedir.

RFID Hızlı Geçiş Sistemi; hızlı, güvenilir ve kolay geçişlere imkan tanımaktadır. Geçiş yapılan ortamda seri geçiş sayesinde bekleme ve yığılmanın da önüne geçilmiş olunur.

Araçlarınızda bulunan etiketler ile araçların ne zaman ve hangi kapılardan geçiş yapabileceği sisteme tanıtılabilir.

Araçlarınızda bulunan OGS-HGS etiketlerinizle ya da aracınıza özel ayrı çipli etiketlerle hızlı ve pratik biçimde giriş sağlayabilirsiniz.

Güçlü Raporlama özelliği ile sisteminizin tam denetimini ve güvenliğini üst seviyede sunar.

Tanımsız araçların izinsiz geçişleri engeller.

Park alanına girecek araçların 5-10 metreden otomatik tanıma özelliği ile bekleme sıralarını, kart okutma işlemlerini, dur-kalk zaman kayıplarının önüne geçmenizi sağlar.


Barfas Auto ID çatısı altında Dünya’nın çoğu bölgesinde ileri teknoloji seviyesinde uygulanan UHF RFID Otopark Geçiş Kontrol Sistemleri, yerli ve millî kaynaklar kullanılarak alanında uzman Türk Mühendisleri tarafından dizayn edilmektedir. Bu sayede teknik destek ve eğitim konusunda son derece hızlı dönüşler yapmaktayız. Firmamız bu teknolojiyi başta Gaziantep, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş olmak üzere tüm ülkemizin hizmetine sunmaktadır. 


RFID ürünlerimizin yanı sıra Barfas AUTO ID Otopark Geçiş Kontrol Sistemleri ürünleri işletmelerin ihtiyaçlarını düşünülerek her türlü geçiş kontrol sistemleri uygulamalarında kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. UHF RFID Okuyucu, UHF RFID Anten ve UHF RFID Etiket ürünlerini de firmamız bünyesinde imalat ve satışını sizlere sunmaktayız.