Menü

GİRİŞ / ÇIKIŞ KONTROL ÇÖZÜMLERİ

Giriş/çıkış kontrol sistemleri; alanında uzman Türk mühendislerinin yaratıcılığıyla kendi bünyemizde üretimini yaptığımız kart okuyucu, parmak izi okuyucu, yüz tanıma sistemi ve şifreli paneller ister tek kapıyı kontrol eden ister binlerce kapıya kadar kontrol sağlayan bilgisayar bağlantılı cihazlar, okuyucular sayesinde kolay kullanım imkanı ve güvenlik sağlar.

Giriş/çıkış kontrol sistemleri ile geç gelme, fazla mesai, vardiya değişimleri, izin zamanları, puantaj, devamsızlık, araç giriş-çıkış kontrolü, yemekhane kontrolü ve otopark otomasyonu ihtiyaçlarına cevap verir.

Personel takip sistemleri,Şirket içinde giriş çıkış düzeninin sağlanması yanında Şirket içi dolaşımınıda terminaller ve mekanik kilitler sayesinde kontrol altında tutmanızı sağlar. Yetki sınırlaması, zamanlaması,geçiş grupları, Access kontrol yapıları, dolaşım kontrolünün yanı sıra iş verimini de arttırması çalışanların disiplini açısından da oldukça önem taşımaktadır.
Giriş/Çıkış Kontrol Sistemi ile;

-Kişiye özel tasarlanabilen kartlar sayesinde hem ziyaretçilerin hem de personellerin giriş çıkış kontrolü kolaylıkla sağlanır.

-Giriş çıkış sırasında toplanan veriler ERP programları entegrasyonu ile depolanıp sorgulanması da mümkün olur.

-Biletli geçiş sistemlerinde kullanılan kiosklar ile müşteriler kendi biletlerini kesebilir ve turnikelerde bu biletleri okutarak geçiş yapabilmeleri olanağı sunulur. Bu sayede otomatik geçiş işlemleri çok daha hızlı hale gelir.

-Giriş yapıldıktan sonra ile 60,120,180 dakika veya istenilen süre sonrasında tekrar giriş yasağı getirmenizde kolaylık sağlar.

-Yemekhanelerde giriş/çıkış kontrol sistemi sayesinde düzenli raporlama yapmanızı sağlar.

-Güvenliği en üst seviyeye çıkarmanız da yardımcı olur.

Barfas Auto ID çatısı altında Dünya’nın çoğu bölgesinde ileri teknoloji seviyesinde uygulanan UHF RFID Sistemi ve Giriş/Çıkış Kontrol Sistemleri, yerli ve millî kaynaklar kullanılarak alanında uzman Türk Mühendisleri tarafından dizayn edilmektedir. Bu sayede teknik destek ve eğitim konusunda son derece hızlı dönüşler yapmaktayız. Firmamız bu teknolojiyi başta Gaziantep, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş olmak üzere tüm ülkemizin hizmetine sunmaktadır. 

RFID ürünlerimizin yanı sıra Barfas AUTO ID Giriş/Çıkış Kontrol Sistemleri ürünleri işletmelerin ihtiyaçlarını düşünülerek her türlü giriş/çıkış kontrol sistemleri uygulamalarında kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Parmak okuma cihazı, kartlı geçiş sistemleri, turnike ve bariyer sistemleri, manyetik kilit ürünlerini de firmamız bünyesinde imalat ve satışını sizlere sunmaktayız.