Hakkımızda

barfas rfid geçiş kontrol sistemleri turnike

   ” Barfas Otomatik Tanımlama sistemlerinin temeli 2012 yılında atılmıştır. Türkiye’nin RFID başta olmak üzere, diğer takip otomasyonu teknolojilerine yeni yeni alıştığı bu yıllarda Barfas’ın kurucuları bu teknolojinin yaygınlaşması, tanınması, projelendirilmesi ve eğitimi konularında önemli başarılar elde etmişlerdir.

Kazanılan bu bilgi ve tecrübe sayesinde, “Barfas Otomasyon Teknolojileri Ltd. Şti.” firma adıyla; üretim-sevkiyat takibi, stok takibi, geçiş kontrol, personel devam kontrol, otomatik nesne tanımlama, görüntü işleme alanlarında faaliyetine başlamıştır

Firmamız UHF RFID, barkod, geçiş kontrol, parmak izi, kart okuyucuların dizaynını, yazılımını ve imalatını kendi markası altında yaparak ülkemizin elektronik sektöründe katma değer yaratmayı amaçlamıştır. Bunun yanı sıra ar-ge, inovasyon ve  %100 yerli üretim için gerekli yatırım çalışmalarına var gücüyle devam etmektedir.

Gaziantep organize sanayi bölgesinde bulunan ofisimiz ve Türkiye genelindeki proje entegratörlerimizle ülkemiz başta olmak üzere diğer yakn ülkelerde ki bölgesindeki fabrika, işletme, hastane, otel, kurum ve toplu yaşam alanlarının kontrol ve takip sistemleri ihtiyaçlarına kaliteli çözümler üreterek büyümesini sürdürmektedir.

Sizlerde Barfas’ın teknolojik çözümleriyle tanışarak;

  • Verimli işletme yönetimi
  • Endüstri 4.0 standartlarına uyum
  • Sürdürülebilir teknolojilerle kaliteli üretim
  • Yaygın servis ağı ile problemlere hızlı çözüm

ve diğer tüm “yüksek verimli işletme otomasyonu” hizmetlerimize sahip olabilirsiniz.  “